Bydgoska Strefa Kibica w Fabryce Lloyda. Miasto zaprasza na wspólne oglądanie piłkarskiego Euro

Bydgoska Strefa Kibica – 16, 21 i 25 czerwca, a może i później, ale to zależy od reprezentacji Polski i jej postawy na Euro

Miasto Bydgoszcz organizuje strefę kibica podczas piłkarskiego Euro. Można będzie wspólnie emocjonować się meczami polskiej reprezentacji. Bydgoska Strefa Kibica znajdzie się w Fabryce Lloyda przy ul. Fordońskiej 156.

Na tę wiadomość czekało wielu bydgoszczan i to nie tylko kibiców piłki nożnej. Dwa zwycięstwa biało-czerwonych w meczach przed startem Euro z Ukrainą i Turcją podgrzały emocje i rozbudziły oczekiwania. Przypomnijmy, że w jedenastce, która rozpoczęła wygrany 2:1 pojedynek z Turkami, zagrał wychowanek Chemika Bydgoszcz Jakub Piotrowski. Pomocnik bułgarskiego Łudogorca Razgrad przebojem zdobył sobie miejsce w ekipie trenera Michała Probierza po świetnych występach na finiszu eliminacji i w meczach barażowych.

Pojedynki polskiej reprezentacji zaplanowane są na 16, 21 i 25 czerwca. Na inaugurację naszych występów w Euro mecz z Holandią (niedziela, godz. 15), potem Austria (piątek, 21 czerwca, godz. 18) i najtrudniejszy w grupie pojedynek z wicemistrzem świata, Francją (wtorek, 25 czerwca, godz. 18).

Miasto zaprasza mieszkańców do „Bydgoskiej Strefy Kibica” i wspólnego przeżywania piłkarskich emocji. Oby jeszcze dłuższych, bo strefa będzie w pełni działać także, jeśli biało-czerwoni wyjdą z grupy i zagrają kolejne mecze. Ich ewentualne terminy i rywali dopiero poznamy.

Bydgoska strefa kibica w Fabryce Lloyda

„Bydgoska Strefa Kibica” znajdzie się na terenie Fabryki Lloyda przy ul. Fordońskiej. Przypominamy sobie dramat i pożar, który zniszczył budynek, gdzie odbywało się wiele koncertów. Właściciele Fabryki Lloyda przygotowali specjalne miejsce na koncerty plenerowe. Na tym terenie będzie kibicowska strefa na 2 tysiące osób – tyle pomieści Bydgoska Strefa Kibica. Przygotowane także będzie poza oczywiście potężnym ekranem o powierzchni ok. 30 m kw, zaplecze gastronomiczne i logistyczne np. toalety.

Dogodny dojazd do Fabryki Lloyda, zarówno z centrum miasta jak i Fordonu zapewnia komunikacja miejska: tramwaje linii 3, 5, 7, 10 i 11 oraz autobusy: 64, 65, 74, 69, 83, 89. Na miejscu będzie także parking na ok. 100 samochodów.

Udostępnij: Facebook Twitter