Bydgoskie Kobiety Sukcesu w Dzień Kobiet. Specjalne warsztaty dla pań: warsztaty wizerunku biznesowego, metamorfoza, joga i pokaz mody

Dzień po Międzynarodowym Dniu Kobiet, w sobotę 9 marca, Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny i Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze organizuje „Bydgoski Dzień Kobiet”. Wstęp jest bezpłatny, obowiązuje tylko rejestracja.

Wszystko rozpoczyna się w sobotę (9 marca) o godz. 14 w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w Myślęcinku. Wtedy rozpocznie się specjalna debata w kręgu Bydgoskich Kobiet Sukcesu, które podzielą się doświadczeniem, inspiracją i drogą jaką przemierzyły, by swój sukces odnieść. O swojej drodze opowiedzą: Magdalena Fularczyk-Kozłowska (wioślarka, mistrzyni olimpijska), Agnieszka Lange-Olszewska (Prezeska Zarządu Fundacji „Pro Omnis”), dr n. med Maria Lorentowicz-Zagalak (Właścicielka Centrum Stomatologii i Konsul Honorowa Republiki Serbii), Marzena Matowska (Dyrektorka Miejskiego Centrum Kultury), Katarzyna Meger (Prezeska Bydgoskiego Klastra Przemysłowego), dr Anna Nadolska (Kierowniczka Działu Historii MOB, badaczka dziejów bydgoskich kobiet), dr hab. Renata Tomaszewska, prof. UKW (Pełnomocniczka Rektora UKW ds. równości płci) oraz współprowadząca panel Dorota Glaza (Dyrektorka Biura Aktywności Społecznej).

– Serdecznie zapraszam do wspólnej rozmowy, w której liderki i mistrzynie w swoich branżach – kultury, nauki, biznesu, działalności społecznej i innych dziedzinach aktywności – opowiedzą o różnych obliczach sukcesu i sposobach jego rozumienia – zachęca prezydent Rafał Bruski.

To nie wszystko. Program jest bogaty. – Postaramy się spełniać wasze życzenia, które pozwolą na chwilę relaksu dla harmonii ciała i ducha. Zadbamy o zdrowie, urodę, kondycję fizyczną oraz miłe podniebieniu doznania – zachęca Magdalena Zach, kierowniczka ds. Marketingu i PR Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego.

Katarzyna Muzyczyszyn poprowadzi warsztat wizerunku biznesowego, Michalina Kasprowicz przekaże praktyczne wytyczne do metamorfozy i treningu, a Damian Rozmarynowski zaprezentuje prelekcję o mocnych stronach zespołów. Będą warsztaty poruszania się w szpilkach, joga oraz pokaz mody, spotkanie z sommelierem i wiele innych atrakcji. Pojawią się także stoiska firm, których działalność związana jest z aspektami życia kobiet. Skorzystać będzie można z porad kosmetycznych. Dawkę dobrego humoru zapewni Paulina Potocka, ze swoim programem stand up’owym.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ze względów organizacyjnych obowiązuje elektroniczna rejestracja – TUTAJ.

Udostępnij: Facebook Twitter