Coraz bliżej jarmarku wielkanocnego w Fordonie – organizatorem bydgoska politechnika

Wielkimi krokami zbliża się druga już edycja Akademickiego Jarmarku Wielkanocnego, który organizuje w Fordonie Politechnika Bydgoska. Towarzyszyć mu będzie wiosenny piknik zdrowia.

Akademicki Jarmark Wielkanocny na terenie fordońskiego kampusu odbędzie się 31 marca i potrwa do niedzieli 2 kwietnia.

Bydgoska Politechnika przyjmuje jeszcze zgłoszenia od wystawców i artystów, którzy chcieliby zaprezentować się w czasie wydarzenia. Koszt wynajęcia stosika określono na 500 złotych netto.

Sytuacja jest rozwojowa, cały czas zbieramy wystawców i artystów. Jak co roku – wystawcy będą mieli zróżnicowany asortyment,- słodkości, oscypki, ozdoby, wędliny, herbaty na wagę, miody. Program artystyczny także dopiero się tworzy. Oczywiście nie ma Jarmarku Wielkanocnego bez kurczaków. Będzie je można zobaczyć w specjalnie przygotowanej zagrodzie. Za bezpieczeństwo i komfort kurczaków odpowiadają najlepsi specjaliści z Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt – zapewnia Kinga Bromberek z biura prasowego Politechniki Bydgoskiej.

Znane są już godziny otwarcia Jarmarku Wielkanocnego w Fordonie

Piątek: 15:00-20:00

Sobota: 12:00-20:00

Niedziela: 12:00-18:00

Organizatorzy planują – wraz z Przychodnią Bajka – zorganizować „Wiosenny Piknik Zdrowia”, który będzie towarzyszył Jarmarkowi. W jego trakcie będzie można zrobić sobie darmowe badania, będą również atrakcje i pokazy dla dzieci. Więcej szczegółów niebawem.

Najciekawsze informacje z miasta – zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter