Cukiernia Sowa wraca po remoncie na Osową Górę

Dwanaście ze 167 firmowych sklepów Cukierni Sowa znajduje się w Bydgoszczy. Ten dwunasty właśnie jest otwierany na Osowej Górze.

W środę (22 marca), przy ul. Kolbego 46 na Osowej Górze zostanie otwarty po remoncie nowy sklep firmowy bydgoskiej spółki. – Cieszymy się, że po remoncie Cukiernia Sowa na Osowej Górze będzie ponownie otwarta! Zapraszamy do spędzenia czasu przy filiżance kawy i porcji ciasta w odświeżonej strefie kawiarnianej. Przygotowaliśmy także powitalne promocje, dzięki którym będzie można jeszcze lepiej poznać naszą ofertę – mówi Sylwia Tafelska, manager lokalu.

Obecnie firma ma już 167 sklepów, z czego 12 firmowych punktów znajduje się właśnie w naszym mieście. Jednym z nich jest Cukiernia Sowa przy ul. Świętego Maksymiliana Kolbego 46, która przeszła metamorfozę. Z okazji otwarcia sklepu przy ul. Kolbego firma przygotowała specjalne promocje. – Od 22 marca do 8 kwietnia przy zakupie kanapki, bajgla, wrapa lub sałatki z oferty Sowa Lunchowa, dowolną małą kawę otrzymamy za 1 zł. Ponadto przygotowano także promocję idealną na zbliżającą się Wielkanoc! Przy zakupie dwóch produktów z oferty wielkanocnej, na drugi otrzymamy rabat w wysokości 50 proc. – informuje spółka. Po remoncie w Cukierni Sowa na Osowej Górze powiększona została strefa kawiarniana, dzięki czemu lokal ma więcej miejsc siedzących dla gości. W ofercie lokalu są także lody rzemieślnicze oraz ręcznie robioną galanterię czekoladową. 

Cukiernia Sowa przy ul. Kolbego 46  będzie czynna siedem dni w tygodniu. Od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-18.00, w soboty w godz. 7.30-15, a w niedziele w godz. 9-15.

Udostępnij: Facebook Twitter