Fotopułapka w akcji. Kolejny amator śmiecenia złapany na gorącym uczynku

Walka z miejskimi „śmieciarzami” trwa. Kolejny, raz dzięki fotopułapce, udało się zidentyfikować osobę, której za daleko było do PSZOK-u. Mężczyzna został przyłapany na gorącym uczynku.

Fotopułapka uchwyciła moment, kiedy mężczyzna pozbywał się odpadów wielkogabarytowych. Postanowił, że najlepiej i najwygodniej będzie je zostawić za kontenerami na odpady zmieszane. Nie spodziewał się, że strażnicy miejscy momentalnie zjawią się na miejscu. Finał sprawy musiał być jeden – sprawca w obecności strażników uprzątnął odpady. Nie ominął go również 500 złotowy mandat.

To kolejny raz, kiedy fotopułapka pozwoliła ukarać sprawcę śmiecenia w miejscu publicznym. Przypomnijmy, że w ramach akcji „Zero tolerancji dla śmiecenia”, na terenie całej Bydgoszczy ustawiono 52 fotopułapki. Ich lokalizacja jest na bieżąco zmieniana.

W Bydgoszczy znajdziemy trzy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Wielkogabarytowych, gdzie można zostawić odpady. PSZOK – czynne są codziennie od 8:00 do 20:00, z wyłączeniem niedziel i dni świątecznych

Adresy PSZOK:

ul. Ołowiana 43 – tel. 52 506 59 23,

ul. Jasiniecka 7a – tel. 52 506 59 24 – w środy zamknięty 

ul. Inwalidów 15 – tel. 52 506 59 25

Udostępnij: Facebook Twitter