Jakub Małecki spotka się z czytelnikami w Bydgoszczy. Opowie o książce „Korowód”

W ramach programu „Młyny na lato” w Młynach Rothera odbędą się dwa literackie spotkania. Gościem pierwszego z nich będzie jeden z najpopularniejszych współczesnych pisarzy, laureatem Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida.

Ania Spychaj, pasjonatka literatury i promotorka czytelnictwa od 2023 roku prowadzi w Bydgoszczy autorski cykl spotkań Bookspresso. Teraz zaprasza wszystkich fanów czytelnictwa na spotkanie w nieco większym gronie. Spichrz Zbożowy w Młynach Rothera odwiedzi Jakub Małecki. To autor m.in.: Dygotu, Rdzy i Święta ognia, laureat Nagrody im. Cypriana Kamila Norwida, nominowany m.in. do Nagrody Literackiej Nike, Nagrody Literackiej Europy Środkowej „Angelus”, nagrody Europese Literaturprijs, nagrody im. Stanisława Barańczaka i nagrody Yasnaya Polyana przyznawanej przez Muzeum Lwa Tołstoja.

Podczas spotkania, uczestnicy dowiedzą się więcej o twórczości autora, jego najnowszej powieści pt. „Korowód” oraz kulisach jej powstawania. To okazja do dyskusji na temat stylu życia, drogi do spełnienia marzeń i stosunku do krytyki literackiej.

Spotkanie literackie wokół książki „Korowód” Jakuba Małeckiego odbędzie się w piątek (12 lipca) w godzinach 17-19. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązują zapisy online.

Zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter