Kolejne zmiany w ruchu na moście Pomorskim. Auta przejadą tylko po torowisku

Widoczne na moście uszkodzenia najprawdopodobniej wywołane zostały przez prowadzone przez MWiK „po sąsiedzku” prace przy zbiorniku retencyjnym / Fot. B. Witkowski /

Trwają badania nasypu przed wjazdem na most Pomorski. By poszerzyć ich zakres, trzeba zamknąć obie nitki trasy w kierunku Wzgórza Wolności i Wyżyn. Przejazd będzie możliwy wyłącznie przez torowisko.

Uwaga na zmiany w ruchu na moście Pomorskim. – Dwa pasy jezdni zachodniej zostaną zamknięte. Od soboty (25 listopada) od godzin popołudniowych ruch wszystkich pojazdów zostanie przeniesiony z jezdni zachodniej na torowisko mostu Pomorskiego. Kierowcy będą korzystać z tymczasowego przejazdu torowiskiem mostu Pomorskiego – informuje Tomasz Okoński, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy.

W sobotę uruchomiony będzie jeden pas przy wjeździe na torowisko. W niedzielę wprowadzone będą już dwa pasy dla aut dojeżdżających do torowiska od strony ronda Fordońskiego.

Przejazd torowiskiem na moście, będzie funkcjonował do czasu zakończenia badań oraz rozpoczęcia naprawy nasypu drogowego.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter