Młyny Rothera w dziesiątce „Najlepszych Produktów Turystycznych” w Polsce

Ekipa z Młynów Rothera z nagrodą POT / Mat. prasowe

Polska Organizacja Turystyczna przyznała coroczne nagrody w najważniejszym ogólnopolskim konkursie branży turystycznej. Młyny Rothera otrzymały prestiżowy tytuł „Najlepszy Produkt Turystyczny 2023 – Certyfikat POT”. To wyróżnienie trafiło do zaledwie dziesięciu miejsc w całym kraju.

Certyfikat odebrała delegacja Młynów Rothera podczas specjalnej gali konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej. Eksperci i specjaliści wyłaniają w nim najlepsze produkty turystyczne oraz rekomendują je turystom z kraju i z zagranicy. Młyny Rothera to jedyny obiekt z województwa kujawsko-pomorskiego, który znalazł się w gronie laureatów tegorocznej edycji.

– To ogromne wyróżnienie, które cieszy nasz zespół oraz, co widzimy po żywych reakcjach w Internecie, także naszą społeczność. Czujemy się jeszcze bardziej zmotywowani do dalszej pracy nad rozwojem Młynów – w końcu pełnia ich możliwości wciąż przed nami, a kolejne inwestycje nabierają tempa – mówi Monika Fifielska, zastępczyni dyrektora Młynów Rothera.

Główne wyróżnienie, Złoty Certyfikat 2023 otrzymały Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe. W dziesiątce, wśród nagrodzonych tytułem Najlepszy Produkt Turystyczny 2023 oprócz Młynów znaleźli się także: Antidotum Airshow Leszno, Bieszczadzka Szkoła Rzemiosła, Festiwal Stolica Języka Polskiego, Festiwal Szekspirowski w Gdańsku, Julinek Park, Kompleks Tężnia Busko-Zdrój, Kraina Górnej Odry,  Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko oraz Marina Gliwice i Wodny Szlak Kanału Gliwickiego.  

– Prowadzony od 20 lat konkurs na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat POT każdego roku rozszerza katalog wyjątkowych miejsc na mapie Polski i co roku pozytywnie zaskakuje. Stanowiąc znakomitą rekomendację dla turystów, niejako podpowiada, jak spędzić wolny czas, by dostarczył wielu wspaniałych wrażeń, a podróż na zawsze pozostała w naszych najlepszych wspomnieniach powiedział prezes POT Rafał Szmytke. 

Polska Organizacja Turystyczna to rządowa agencja wspierająca podmioty zajmujące się turystyką. Celem POT jest promowanie Polski jako kraju atrakcyjnego dla turystów, nowoczesnego, z wysokimi standardami usług i korzystnymi cenami. Działania na rzecz promocji i rozwoju turystyki prowadzi zarówno w Polsce, jak i za granicą, m.in. poprzez realizację krajowych stoisk na międzynarodowych targach, współpracę z dziennikarzami i touroperatorami oraz realizację kampanii promocyjnych.

Udostępnij: Facebook Twitter