Największe zimowe miasteczko przyjedzie w weekend na bydgoski Torbyd

28 i 29 stycznia jedno z najbardziej rozpoznawalnych zimowych miasteczek zawita na lodowisko Torbyd w Bydgoszczy. Skorzystać będzie można z doświadczenia najlepszych instruktorów łyżwiarstwa.

W najbliższą sobotę i niedzielę (28 i 29 stycznia), na 1780 m² lodowiska Torbyd w Bydgoszczy (ul. Toruńska 59) Zimowy PGE Narodowy w Trasie oferować będzie szkolenia łyżwiarskie oraz mnóstwo atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

– Uczestnicy będą mogli liczyć na bezpłatne szkolenia z wykwalifikowaną kadrą instruktorską prosto ze znanego wszystkim Zimowego Narodowego w ramach cykli tematycznych, którym towarzyszyć będą animacje na lodowisku i w strefie zabaw, rozgrzewki z układami choreograficznymi, kolorowanki dla dzieci, wielkoformatowe klocki, a także łamigłówki i konkursy wiedzy o Zimowym PGE Narodowym w Trasie z nagrodami oraz popularne tworzenie gifów – informuje organizator.

Weekendowy rozkład jazdy na Torbydzie:

  • Poranki dla dzieci z PGE – 11:00 – 11:45; 13:00 – 13:45

Zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

  • Trening łyżwiarski dla młodzieży i dorosłych – 15:00 – 15:45; 17:00 – 17:45

Warsztaty dla młodzieży i dorosłych, których celem jest zachęcenie do wejścia w nową formę zimowej aktywności fizycznej.

  • Disko Lodowisko z 4FUN.TV – 19:00 – 19:45

Popularna na zimowym miasteczku lodowa dyskoteka w rytm największych hitów stacji 4FUN.TV.

STREFA ZIMOWEGO PGE NARODOWEGO W TRASIE – 11:00 – 19:00

Bilety dostępne są w kasach lodowiska w standardowych cenach – dodatkowe aktywności na lodowisku w ramach wydarzenia są bezpłatne.

Najnowsze informacje z miasta – zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter