Nowe połączenia Flixbusem z Bydgoszczy – dojedziemy do Ratyzbony i Monachium

Przewoźnik autokarowy Flixbus zmienia rozkłady jazdy. Tym razem z korzyścią dla Bydgoszczy. Będzie można dojechać bezpośrednio do kilku nowych, ciekawych miejsc.

Od 25 kwietnia w rozkładzie jazdy Flixbusa pojawi się nowa wersja linii 1306. Autokarem dojedziemy z Bydgoszczy do Monachium, a trasę obsługiwać będzie bydgoski PKS. Zanim autokar dojedzie do Monachium, przejedzie m.in. przez Poznań, Zieloną Górę, Drezno, Chemnitz, Zwickau i Ratyzbonę. Autokar będzie wyjeżdżał rano – o godzinie 6.30, do Monachium dotrze wieczorem, o godzinie 22.00.

Również od 25 kwietnia, nieco inną trasą, ruszyć ma połączenie autokarowe z Berlinem (przystanek docelowy na Centralnym Dworcu Autobusowym w Berlinie, po drodze autokar odwiedza również dworzec kolejowy i lotnisko w Berlinie). Autokar będzie wyjeżdżał z Bydgoszczy o godzinie 23.55 by o godzinie 6.10 zakończyć trasę. Z kolei z Berlina wyjeżdżał będzie o godzinie 22.00, a do Bydgoszczy przyjedzie o godzinie 4.10.

Flixbusem z Bydgoszczy dojedziemy również bez przesiadek m.in. do czeskiej Pragi, Berlina, Warszawy, Szczecina czy Zakopanego, od czerwca zeszłego roku do Budapesztu.

Jak twierdzi autor serwisu na FB Flixbus Polska – nieoficjalny profil, który jako pierwszy podał informację o połączeniu z Monachium, część zmian nie jest jeszcze widoczna w systemach rezerwacyjnych.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter