Nowy teledysk z Bydgoszczą w tle. Wojciech Wajc zdradza swój „Sekret”

Wojciech Wajc w teledysku do piosenki „Sekret”/Fot. nadesłane

Student bydgoskiej uczelni rozwija swoją muzyczną karierę. Wspólnie z producentami z naszego miasta przygotował singiel, który zabiera słuchaczy w muzyczna podróż i refleksję nad wartością prywatności i wolności.

Utwór „Sekret” to trzeci singiel wydany przez artystę. Pochodzący z Nowego Miasta Lubawskiego Wojciech Wajc kończy studia magisterskie na Wydziale Edukacji Muzycznej w Bydgoszczy. W wieku 24 lat może pochwalić się występami na wielu scenach w Polsce i za granicą – m.in. w sali NOSPR w Katowicach, Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, CKK Jordanki w Toruniu, PGE Stadionie Narodowym w Warszawie, Niemczech, Czechach, czy Słowacji. Jego największymi sukcesami są m.in. III miejsce na Międzynarodowym Festiwalu w Pradze, nominacja do Międzynarodowego Festiwalu w Częstochowie, w Gdyni oraz Gdańsku. Artysta wystąpił na jednej scenie razem z Ralphem Kamińskim, Małgorzatą Ostrowską, Grzegorzem Turnauem, Kubą Jurzykiem, czy Siewcami Lednicy.

Artysta po publikacji poprzednich singli wychodzi do słuchaczy z kolejną propozycją. Tym razem jest to utwór „Sekret”, który powstał z producentami z Bydgoszczy. Za tekst i muzykę odpowiedzialni są Bartosz Hoppe i Piotr Klimek, za realizację wokali, mix&mastering Adrian Trepka, za zdjęcia i stworzenie lyric video Szymon Dudziński z firmy SimonMovie, natomiast za stworzenie grafiki singla, doradztwo managmentowe oraz streamingi odpowiedzialna jest Katarzyna Gościk.

-„Sekret” to piosenka, która zabierze was w świat tajemnic i siły wewnętrznej. To nie tylko wyjątkowe brzmienie, ale także głęboki przekaz o konfrontacji z lękiem i ochronie własnej przestrzeni. To także refleksja nad wartością prywatności i wolności. Opowiadam o dwójce ludzi, którzy są obserwowani przez innych, ale zachowują swoja tajemnicę. Chcą pozostać niewidoczni i chronić swoją przestrzeń. Zanurzcie się w dźwiękach, które opowiadają niezwykłą historię i odkryjcie magię „Sekretu”. – przekazuje Wojciech Wajc.

„Sekret” jest już dostępny w serwisie You Tube i na platformie Spotify. Teledysk z Bydgoszczą w tle prezentujemy poniżej:

Zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter