Przystanek Bydgoszcz na świątecznej trasie ciężarówki Coca-Coli. Fiesta na Wyspie Młyńskiej

Bydgoszcz to kolejne miasto na trasie świątecznej ciężarówki Coca-Coli. Ten niezwykły pojazd zapowiadający nadejście świąt odwiedzi w sumie dziesięć miast. W piątek (2 grudnia) pojawił się na Wyspie Młyńskiej.

Ciężarówka Coca-Coli zaparkowała na Wyspie Młyńskiej już wczesnym popołudniem i od razu wzbudziła wielkie zainteresowanie. Nic dziwnego, potężny, czerwony pojazd widoczny był z daleka.

To, co najciekawsze, rozpoczęło się po godz. 15. Coca-Cola w swej świątecznej ciężarówce, przywozi możliwość ciekawych zabaw. Bardzo wielu chętnych ustawiało się, żeby wsiąść do sani św. Mikołaja i wyruszyć w wirtualny lot ponad miastem. W specjalnym pokoju czekał także prawdziwy św. Mikołaj. Ten zapraszał do instagramowej przestrzeni. Można było w niej zaistnieć, robiąc sobie zdjęcie z Mikołajem na pamiątkę. Poza tym dzieciaki świetnie bawiły się, uczestnicząc w minikonkursami z nagrodami czy wchodząc do fotobudki 360° z możliwością nagrania filmiku w slow motion!

Dla dzieci organizatorzy przygotowali zabawkową wersję świątecznej ciężarówki, przy której milusińscy chętnie pozowali do zdjęć. Była to również dobra okazja do poznania historii świątecznej muzyki rozrywkowej, począwszy oczywiście od nieśmiertelnego „White Christmas”.

Gdzie pojedzie ciężarówka Coca-Coli

Wieczorem ciężarówka Coca-Coli wyjechała z Bydgoszczy. Jej trasa będzie wiodła jeszcze do Gdańska, Rybnika, Krakowa, Kielc, Łodzi, Poznania, Ostrowa Wielkopolskiego oraz wyłonionego w głosowaniu Rzeszowa. Akcji towarzyszy hasło: „Magia świąt zawsze znajdzie drogę”.

Udostępnij: Facebook Twitter