Psia parada w Myślęcinku. Będą też Aria i Elton – charty do zadań specjalnych

Psia parada odbędzie się w niedzielę, 12 maja

Stowarzyszenie Chartoterapia zaprasza na kolejną edycję charytatywnego wydarzenia. Charci Spacer brew swojej nazwie jest otwarty dla wszystkich psów i ludzi kochających zwierzęta.

Charci Spacer przejdzie przez bydgoski Myślęcinek a dokładniej przez Ogród Botaniczny. Po raz kolejny parada długonogich psiaków przyciągnie spojrzenia wypoczywających w zielonym sercu miasta. Taki jest też cel organizatorów – stowarzyszenia Chartoterapia. Podczas spaceru zorganizowana zostanie wirtualna zbiórka na rzecz potrzebujących chartów.

Udział we wspólnym spacerze to niepowtarzalna okazja aby z bliska poznać szlachetną rasę chartów, porozmawiać z ich właścicielami i uzyskać odpowiedzi nt. wychowania przedstawicieli tego gatunku. Podczas spaceru będzie można spotkać m.in. Arię i Eltona. To szkockie charty, które pomagają dzieciom w nauce angielskiego i asystują w zajęciach z kynoedukacji. Historię psiaków i ich opiekunki Lidii Piątek opisywaliśmy na łamach „BI”.

Wiosenny Dzień Charta to charytatywny spacer z chartami, podczas którego chcemy zbierać fundusze dla psów pod opieką różnych organizacji pomagających chartom. Przyjdź, jeśli charty są Ci bliskie, jeśli psy są Ci bliskie, jeśli zwierzęta są Ci bliskie. Nie musisz mieć charta, każde psy są mile widziane. Bez psa też możesz przyjść! – przekazują organizatorzy Chartoterapii.

Zbiórka na rzecz chartów prowadzona jest na portalu zrzutka.pl. Znajdziecie ją pod tym LINKIEM.

Charci Spacer odbędzie się jednocześnie w kilku miastach w Polsce – m.in w Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu czy Szczecinie. Psia parada wystartuje 12 maja (niedziela) o godzinie 11.

Zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter