Śniadanie z Radiem ZET w Bydgoszczy. Spotkajmy się na ulicy Mostowej

„Wielka trasa trasa śniadaniowa Radia ZET” zawita do Bydgoszczy w czwartek (8 września) rano. Gospodarzem spotkania z bydgoszczanami na ul. Mostowej będzie Kamil Nosel.

Pobudka w czwartkowy ranek z Radiem ZET – to będzie specjalna okazja, żeby posłuchać oczywiście audycji poprowadzonej na żywo z Bydgoszczy, z ulicy Mostowej, przy spichrzach i amfiteatrze obok Muzeum Okręgowego. Najlepiej jednak przyjść na Stare Miasto, aby samemu skosztować śniadania, które w namiocie Radia Zet ugotują znani szefowie kuchni – zapraszając do tego także bydgoszczan.

Śniadanie z Radiem ZET

Wszystko będzie się działo na Mostowej od wczesnego poranka do godzin przedpołudniowych. W ramach piątej już edycji „Wielkiej trasy śniadaniowej Radia ZET”, która rozpoczęła się 5 września, rozgłośnia odwiedzi dziewięć polskich miast. Audycję na żywo prowadzi Kamil Nosel, który zaprasza bydgoszczan na Food Truck Sokołów klasyczne śniadania oraz Food Truck Kawa Inka.

Na Mostowej, w okolicach spichrzów, będą także odbywać się konkursy dla mieszkańców z nagrodami m.in. koło fortuny oraz puzzle kulinarne. O godz. 8 i 8.30 zagra Dziecięca Orkiestra Recyklingowa Beatgoszcz Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy. W jej skład wchodzą dzieci i młodzież, które pod okiem perkusisty, Jacka Kwaśniaka, samodzielnie budują instrumenty perkusyjne z odpadów i na nich grają. Używają kartonów, mebli, plastikowych butelek, wiader itp. Najmłodszy członek zespołu ma 4 lata.

Udostępnij: Facebook Twitter