Szukasz nowej lub chcesz zmienić pracę? Na targach przy Politechnice Bydgoskiej każdy znajdzie coś dla siebie

23 marca na terenie Politechniki Bydgoskiej odbędą się jedne z największych Targów Pracy w regionie. Na kampusie przy ul. Kaliskiego wystawi się około 60 pracodawców.

To będzie siódma edycja przeglądu ofert pracy organizowanych przez bydgoską uczelnię. Targi Pracy i Kariery – YOUR FUTURE 2023.

Kierowane są one do osób poszukujących pracy w naszym regionie, studentów oraz uczniów ostatnich klas szkół branżowych. Podczas targów planowana jest prezentacja ofert pracy, staży i praktyk kilkudziesięciu przedsiębiorstw z różnych branż z całej Polski. Odwiedzający będą mogli m. in. skonsultować dokumenty aplikacyjne z doradcą zawodowym, przeprowadzić wstępną rozmowę z potencjalnym pracodawcą, a przedstawiciele firm będą mieli możliwość odbycia rozmów networkingowych.

Targi odbędą się w godzinach 10 – 14, w czwartek, 23 marca, na terenie kampusu PBŚ przy ul. Kaliskiego. Udział gości jest bezpłatny. Informacje o wydawcach dostępne są TUTAJ. Trwa jeszcze pozyskiwanie zgłoszeń od pracodawców chętnych do prezentacji.

Ponadto odbędą się warsztaty tematyczne, a także panel dyskusyjny kierowany do doradców zawodowych i nauczycieli ds. przedsiębiorczości pt. „Szkolnictwo branżowe – stereotypy a rzeczywistość” oraz „Kariera w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu – możliwości rozwoju zawodowego”, w którym wezmą udział eksperci ze świata nauki i biznesu.

Biuro Karier PBŚ zachęca do wzięcia ze sobą CV.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter