Tancerki ze Szkoły Tańca Bailamos nie zwalniają tempa. Na ich koncie kolejne medale

Mistrzynie Świata z formacji Baila Boom/fot. nadesłane

24 złote, 25 srebrnych i 11 brązowych medali – to imponujący dorobek młodych tancerek z Bydgoszczy. Sukcesy odniosły na Mistrzostwach Świata World Artistic Dance Federation, które odbyły się w Libercu.

Jeszcze w październiku informowaliśmy o medalach wywalczonych na MŚ w Ostrawie. Wtedy tancerki wywalczyły cztery złote krążki.

Ledwie opadły emocje po ostatnich sukcesach, a my znów możemy być dumni z uzdolnionej bydgoskiej młodzieży. W Libercu swoje umiejętności zaprezentowali soliści i formacje. Baila Stars, którą mogliśmy oglądać w programie „Mam Talent”, zajęła 1. miejsce w kategorii Synchronised Dance Show Latin. W tej samej kategorii tytuły mistrzyń świata wywalczyły ich młodsze koleżanki – grupa Baila Boom. Srebrny medal powędrował do formacji Baila Friends.

Taneczna rywalizacja w Libercu cieszyła się rekordową frekwencją. Swój udział zadeklarowało 5400 solistów i formacji z trzech kontynentów. W czerwcu 2023 roku będziemy kibicować tancerzom w Bydgoszczy. Imprezę organizuje Szkoła Tańca Bailamos.

Zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter