Targi Innoform w Bydgoszczy – innowacyjne technologie. 170 firm z całego świata

Targi Innoform w Bydgoskim Centrum-Targowo Wystawienniczym / Fot. B. Witkowski /

Od wtorku (16 kwietnia) Bydgoskie Centrum targowo-Wystawiennicze gości narzędziowców i przetwórców tworzyw sztucznych z całego świata. Trwają Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego Innoform.

Wystawcy prezentują wiele maszyn, urządzeń i rozwiązań czerpiących z założeń zrównoważonego rozwoju. Podczas targów goście mogą zapoznać się m.in. z wytłaczarkami i wtryskarkami o optymalnej wydajności, zapewniającymi redukcję kosztów energii, oszczędność wody, redukcję emisji CO2 i zmniejszone zapotrzebowanie na chłodzenie. Przedstawiane będą nowe gatunki stali narzędziowej o wysokiej przewodności cieplnej (…) – informują organizatorzy targów wskazując, że ostatecznie pojawiło się na nich 85 wystawców reprezentujących 170 firm z całego świata.

Targi w trakcie ostatnich pięciu edycji targi dały poznać się z bogatego programu merytorycznego. Tak jest i w trakcie szóstej edycji Innoform – towarzyszy im szereg spotkań i konferencji, wśród których szczególne miejsce zajmuje problematyka gospodarki o obiegu zamkniętym, która jest tematem przewodnim tegorocznych targów.

Targi Innoform, których organizatorem jest Bydgoski Klaster Przemysłowy Dolina Narzędziowa i Targi Krakowie, potrwają do czwartku. Godziny otwarcia: 9.30 – 16.30.

Wstęp dla gości branżowych (po wcześniejszej rejestracji) jest darmowy, osoby spoza branży muszą wykupić bilety w cenie 50 złotych.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter