To ostatni moment na zakup Biletu Nowego Pasażera – chętnych nie brakuje

Ogromnym powodzeniem cieszy się nowa propozycja biletowa ZDMiKP – Bilet Nowego Pasażera. Ponad pół tysiąca osób przekonało się do komunikacji miejskiej.

Przez ostatnie dwa tygodnie, odkąd ruszyła sprzedaż Biletu Nowego pasażera, na jego zakup zdec672 osoby kupiły bilet nowego pasażera. To stan na wtorek rano – jeszcze tylko dziś do godziny 17.00 można skorzystać z promocyjnego zakupu „sieciówki”.

– Bilet Nowego Pasażera to specjalna oferta dla osób, które w 2023 roku nie korzystały z biletów okresowych. Za bilet na wszystkie linie płacisz o połowę mniej – wyjaśnia Tomasz Okoński, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy. – Promocyjny bilet obowiązuje na wszystkich liniach dziennych i nocnych w granicach I strefy biletowej (tzn. bez międzygminnych).

Bilet 90-dniowy imienny kosztuje tylko 157 zł normalny i 78,50 ulgowy. Można go kupić w Centrum Obsługi Klienta ZDMiKP na ul. Toruńskiej 174a.

Wcześniejsza okazja do nabycia Biletu Nowego Pasażera (choć na nieco innych zasadach) nadarzyła się w 2016 roku. Wtedy sprzedaż prowadzono przez miesiąc, a bilety okresowe zdecydowało się kupić 800 osób.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter