Złodziej w kapturze zakradł się nocą po hulajnogę elektryczną. Policja prosi o pomoc w jego identyfikacji

Osoby które rozpoznają mężczyznę z nagrania, proszone są o kontakt z policją / Fot. Nadesłane /

Było po godzinie 23.00, kiedy zakapturzony mężczyzna wszedł do budynku wielorodzinnego na bydgoskim Błoniu. Bez wahania wybrał piętro i wkroczył do windy. Jego celem była hulajnoga elektryczna jednego z mieszkańców.

Do tej zuchwałej kradzieży doszło późnym wieczorem/nocą z dnia 16 na 17 maja. Złodziej ubrany w charakterystyczny dres z trzema paskami wszedł do klatki schodowej budynku, a następnie bez chwili wahania udał się w kierunku windy. Ze swojej przejażdżki na górną kondygnację wrócił po zaledwie pięciu minutach. Nie był sam. W rękach prowadził swoje trofeum – elektryczną hulajnogę.

Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Niestety sprawca prawdopodobnie wiedział o ich istnieniu. Swoją tożsamość postarał ukryć się pod charakterystycznym strojem. Jego twarzy osłaniała czapka z daszkiem i kaptur dresowej bluzy.

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Broniewskiego 12 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 72, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59/60 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III Kr 1664/24/M.Fot.

Zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter