Atrakcyjne nagrody dla uczestników rowerowej rywalizacji „Cztery Pory Roku”. Jak je zdobyć?

Zestaw naprawczy dla uczestników zabawy „Cztery Pory Roku” / Fot. Aktywne Miasta

30 zestawów naprawczych dla rowerzystów przygotowali organizatorzy rywalizacji „Cztery Pory Roku”. To pierwsze nagrody dla najaktywniejszych rowerzystów w całorocznym wyzwaniu.

Trwa całoroczna rywalizacja „Cztery Pory Roku” w aplikacji Aktywne Miasta, która jest obsługiwana przez Urząd Miasta Bydgoszczy. Wyzwanie polega na przeprowadzeniu czterech konkursów rowerowych, rozgrywanych według kalendarzowych pór roku. Rywalizacja rozpoczęła się w pierwszy dzień zimy – 22 grudnia.

Aktywne Miasta. „Cztery Pory Roku”

Punkty zbiera się przez nowy algorytm, mający wynagradzać nie tyko za przejechane kilometry, ale za częstotliwość przejazdów rowerowych, by sprzyjać całorocznej zabawie. Aby zdobyć jakąkolwiek liczbę punktów, należy przejechać przynajmniej jeden kilometr z włączoną aplikacją Aktywne Miasta. Do wyzwania można zgłosić się w każdej chwili. Wystarczy pobrać aplikację i w zakładce „Rywalizacje” dołączyć do wyzwania

Założenia rywalizacji:

  • Liczba punktów za 1 miejsce – 100,
  • Liczba punktów za ostatnie miejsce – 1,
  • Każdy dzień to nowa pula punktów do zdobycia,
  • Aby zostać sklasyfikowanym ilość przejechanych km musi być większa niż 1 km,
  • Metoda przyznawania punktów pomiędzy miejsce 1 – 100 – logarytmicznie.

Dla kogo nagrody?

Na profilu Aktywnych Miast przedstawiono nagrody jakie zdobędą najlepsi rowerzyści w zimowej odsłonie „Czterech Pór Roku”. To przydatne każdemu rowerzyście zestawy narzędzi EYEN Toolbox. W zestawie są m. in. klucz płaski 15, klucze imbusowe, klucz do kaset, klucz do suportów, skuwacz do łańcucha czy ściągacz do korb.

Nagrody zostaną przyznane w kategoriach: OPEN Kobiet i Mężczyzn – dla trzech najlepszych Pań i Panów oraz w kategoriach wiekowych K/M 0-17, K/M 18-24, K/M 25-34, K/M 35-44, K/M 45-54, K/M 55-64, K/M 65, również dla najlepszych trójek.

Organizatorzy przewidują rozdanie czterech zestawów dla specjalnych uczestników.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter