BiT City – na jednym bilecie pojedziemy pociągiem, tramwajem i autobusem

Z Bydgoszczy do Torunia dojedziemy za 17 złotych (w pakiecie komunikacja miejska) / Fot. B. Witkowski /

Wakacje to idealny moment, by nadrobić podróżnicze zaległości. Z biletem aglomeracyjnym BiT City nie przepłaci się za podróż do Torunia i z powrotem.

Bydgoszczanie chętnie wyjeżdżają na „jednodniówki” do Torunia, torunianie przyjeżdżają zwiedzać Bydgoszcz. Przejazd z jednego miasta do drugiego pociągiem trwa mniej niż godzinę. I można na takim przejeździe zaoszczędzić. Wszystko przez jednorazowy bilet aglomeracyjny BiT City, który pozwala na przejazd pociągami Polregio między Bydgoszczą i Toruniem oraz na korzystanie z autobusów i tramwajów przez godzinę po przyjeździe do jednego z tych miast.

Przedszkolaki, uczniowie i studenci mogą kupić bilet aglomeracyjny BiT City z przysługującymi im ulgami. Ten kosztuje (w jedną stronę) 17 złotych i 70 groszy (i odpowiednio 11,15 zł i 8,67 zł przy uldze 37% i 51%). Godzinę, od której będziemy korzystać z komunikacji miejskiej, podajemy w kasie, kupując bilet.

Bilet aglomeracyjny można nabyć w kasie biletowej, w automatach biletowych na stacjach i w pociągu. Oferta dostępna jest od i do stacji: Bydgoszcz Gł., Bydgoszcz Leśna, Bydgoszcz Bielawy, Bydgoszcz Wschód i Bydgoszcz Łęgnowo, Bydgoszcz Błonie, Bydgoszcz Osowa Góra, Bydgoszcz Zachód oraz Toruń Gł., Toruń Miasto, Toruń Wsch. i Toruń Kluczyki, Toruń Czerniewice.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter