Dojeżdżasz rowerem do pracy? Zgłoś swoją firmę i weź udział w zabawie

Dojeżdżający do pracy rowerem będą mogli zdobyć nagrody i powalczyć o reklamę dla swojej firmy / Fot. B. Witkowski / UMB

Jeśli pracujesz w firmie lub prowadzisz przedsiębiorstwo, którego pracownicy dojeżdżają do pracy rowerem. Albo chciałabyś/chciałbyś zmotywować kolegów i koleżanki do aktywności w drodze do pracy, a przy okazji zapewnić im dobrą zabawę z nutką rywalizacji, weź udział w akcji organizowanej przez „Aktywną Bydgoszcz”.

Projekt „Do pracy jadę rowerem” to nowa, emocjonująca rywalizacja rekreacyjno-sportowa dla firm działających na terenie Metropolii Bydgoszcz oraz ich pracowników. Akcja odbędzie się w terminie od 16 września do 15 października. Do wzięcia udziału wystarczy aplikacja Aktywne Miasta.

Firma, która chce przystąpić do zabawy, musi wysłać zgłoszenie na adres mailowy aktywna@um.bydgoszcz.pl (nazwę, nip/krs i adres firmy, nazwę która ma widnieć w aplikacji, dane kontaktowe do koordynatora, opcjonalnie przesłać logo/grafikę firmy). W tytule wiadomości należy wpisać „Zgłoszenie do pracy jadę rowerem”. Szczegóły znajdują się w regulaminie.

Aby przystąpić do zabawy w pierwszej kolejności należy zgłosić firmę, a dopiero później indywidualny uczestnik może zapisać się do niej z poziomu aplikacji. Potem pozostaje kręcić kilometry dla siebie oraz swojego miejsca pracy.

Kilometry będą przeliczane przez liczbę aktywnych użytkowników w danej firmie. Dystans będzie dzielony na liczbę pracowników i mnożony razy 1000, aby uzyskać punktację.

„Do pracy jadę rowerem”. Atrakcyjne nagrody

Pani i Pan, którzy zwyciężą w kategorii open otrzymają licznik rowerowy Garmin Edge 530, a za drugie i trzecie miejsce – zestawy gadżetów promocyjnych z logo Aktywne Miasta. Z kolei dla najlepszej firmy przygotowano – lokalny pakiet sponsorski o wartości 15 tysięcy złotych podczas imprezy Rowerowa Stolica Polski 2024. Czyli możliwość promocji firmy w aplikacji Aktywne Miasta oraz reklamy stacjonarnej na obszarze Metropolii Bydgoszcz.

Europejski tydzień mobilności. Rajd do Murowańca

Konkurs organizowany jest w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Mobilności 2023 (16-22 września). Z tej okazji każdy, kto wykona aktywność o dystansie minimum 5 km w aplikacji Aktywne Miasta otrzyma specjalną odznakę. Można biegać, chodzić (również z kijkami), jeździć na rowerze czy kolarzówce, rolkach, deskorolce, hulajnodze, wózku, canicross. Każdego dnia za wykonaną zgodnie z regulaminem aktywność uczestnik otrzyma dedykowaną odznakę graficzną. Codziennie jedna osoba z taką odznaką zdobędzie nagrodę dnia – zestaw gadżetów promocyjny Aktywne Miasta. Osoby, które będą aktywne każdego dnia i zdobędą w aplikacji siedem odznak mają szansę zdobyć nagrodę główną – smartwatch Garmin.

Z tej okazji „Aktywne Miasta” i Bydgoska Masa Krytyczna przygotowują przejazd rowerowy do Murowańca 16 września. Wystartować można o godz. 10 ze Starego Rynku (trasa wyniesie 17 km) lub Przystani Nakło nad Notecią (22 km). Koszt przejazdu wynosi 5 zł. Na miejscu na każdego uczestnika będzie czekał ciepły posiłek oraz słodki poczęstunek. Zapisy dostępne są TUTAJ.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter