Dworcowa 3 szuka chętnego do prowadzenia kawiarni. Miasto ogłasza konkurs

Wnętrze Kawiarni w Centrum Seniorów przy Dworcowej 3 / Fot. E.Kochetkova

Miasto szuka najemcy, który poprowadzi kawiarnię w Centrum Seniorów. Zostanie uruchomiona w odnowionym całkowicie lokalu przy ul. Dworcowej 3.

Centrum Seniorów przy Dworcowej 3 zostanie niebawem otwarte. Miasto przeprowadziło w tym lokalu gruntowny remont z przebudową. Dworcowa 3 to znany bydgoszczanom adres. Tam, przez dziesięciolecia mieścił się popularny zakład fryzjerski i kosmetyczny.

Kiedy go zamknięto, miasto postanowiło zamienić Dworcową 3 w Centrum Seniorów i miejsce, które ma działać w podobnym wymiarze i z takim sukcesem jak Bydgoskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy Gdańskiej 5.

Jednym z elementów nowego Centrum Seniora ma być kawiarnia. Miasto ogłasza konkurs na najemcę, który ją poprowadzi w przygotowywanym obecnie do otwarcia Centrum Seniorów „Dworcowa 3”. W nowym bydgoskim obiekcie odbywać się będzie szeroki wachlarz zajęć dla seniorek i seniorów, prowadzone będą także projekty międzypokoleniowe. Miasto poszukuje kreatywnych przedsiębiorców. Oferty w formie papierowej składać można w Bydgoskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu przy Gdańskiej 5.

Więcej informacji razem z ogłoszeniem o konkursie – TUTAJ.

Udostępnij: Facebook Twitter