Dzień Babci i Dziadka w Pałacu Młodzieży. Wnuczki i wnukowie wystąpili na scenie [ZDJĘCIA]

Koncert w Pałacu Młodzieży / Fot. Jarosław Pabijan

Głównym punktem świętowania Dnia Babci i Dziadka w Pałacu Młodzieży był specjalny koncert z udziałem dziecięcych zespołów.

Babcie, dziadkowie i ich wnuczęta wzięli udział w zabawach sportowych, zajęciach i animacjach kulturalnych przygotowanych przez Pałac Młodzieży, obejrzeli film familijny „Świat Bustera”.

Głównym elementem święta był specjalny koncert wyreżyserowany przez Enię Rożankowską. W wydarzeniu udział wzięli: chór dziecięcy z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego, zespół Voice, duet instrumentów klawiszowych, perkusiści, Zespół Gitar Klasycznych, duet klarnetowy, zespół gitar i ukulele, zespoły taneczne Dominutki I i II, Amulecik, BRAX VII, DMT oraz tańczące solistki Evelina Levytska i Karolina Broda. Zespoły i wykonawców przygotowali nauczyciele Pałacu Młodzieży: Patrycja Cywińska-Gacka, Dorian Makowski, Enia Rożankowska, Robert Robaszkiewicz, Beata Rewolińska, Wojciech Czapiewski, Wiesław Nawrocki, Anna Bebenow i Wiesława Pilewska. Specjalnym gościem koncertu był Zbigniew Białkowski ze Straży Miejskiej.

Udostępnij: Facebook Twitter