Metropolia za pół ceny powraca. To będzie tydzień dużych zniżek

– Wcześniej to była akcja weekendowa. Teraz rozszerzyliśmy ją w formule tygodniowej. Rozpocznie się 26 września w poniedziałek i potrwa do 2 października – zapowiedział Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszczy.

Metropolia za pół ceny to kontynuacja znanej akcji Bydgoszcz za pół ceny. Już po raz piąty swoim zasięgiem obejmie ościenne gminy. Specjalnych ofert można szukać w dziewięciu gminach m.in. w Koronowie, Osielsku lub Dobrczu.

Zakupy, gastronomia, muzea – to wszystko za pół ceny

Do tegorocznej akcji „Metropolia za pół ceny” przystąpiło prawie 200 partnerów. Reprezentują branżę gastronomiczną, handel, usługi i instytucje kultury. Udział biorą również sklepy internetowe, dzięki czemu z zakupów z rabatem można skorzystać bez wychodzenia z domu. – Przedsiębiorcy sami decydowali przez ile dni tego tygodnia będą oferowali swoje produkty lub usługi w obniżonej cenie. Większość z nich wybrała opcję dłuższą niż wymagane 3 dni. W tym roku znajduje się także oferta zniżek 20 – 30 procentowych na szerszy asortyment  – mówił podczas konferencji Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji.

Konferencja zapowiadająca akcję "Metropolia za pół ceny"
Konferencja zapowiadająca akcję „Metropolia za pół ceny” / Fot. B.Witkowski / UMB

Tydzień zniżek będzie doskonałą okazją do lepszego poznania bydgoskich galerii i muzeów. Wśród partnerów m.in.: Teatr Kameralny, galeria miejska BWA oraz Muzeum Okręgowe. Na zakupy zaprasza także Muzeum Mydła i Historii Brudu. – Jako muzeum przyłączamy się do akcji po raz kolejny. Robiliśmy to już wielokrotnie. Rozszerzenie akcji na cały tydzień bardzo nam się podoba. Mamy muzeum otwarte siedem dni w tygodniu, codziennie będzie można z jakiejś promocji skorzystać. Często dzięki takim akcjom ruch jest bardziej wzmożony, więc z tego też się bardzo cieszymy. Czekamy na ludzi z Bydgoszczy bo dotychczas niestety zdarzają się takie sytuacje, że mieszkańcy miasta o naszym muzeum nie wiedzą – mówi Marianna Matczak, przedstawicielka Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Metropolia za pół ceny. Lista partnerów

Lista usługodawców, którzy przyłączyli się do tygodnia zniżek jest naprawdę długa. Każdego partnera akcji można znaleźć klikając TUTAJ. Więcej dowiecie się również śledząc wydarzenie na Facebooku.

Udostępnij: Facebook Twitter