Mistrzyni mieszanych sztuk walki w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym w Bydgoszczy

Karolina Kowalkiewicz-Zaborowska, mistrzyni KSW, zwyciężczyni wielu walk federacji UFC przyjechała do Bydgoszczy, by uroczyście odsłonić halę swojego imienia w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym.

W piątek w Akademickim Liceum Ogólnokształcącym przy ul. Fordońskiej 120 odbyła się uroczystość otwarcia Sali Sztuk Walki. Sala ma swoją patronkę – została nią Karolina Kowalkiewicz-Zaborowska, mistrzyni MMA (mieszanych sztuk walki), która pojawiła się w Bydgoszczy, by osobiście odsłonić pamiątkową tablicę i podpisać dedykowany jej mural na ścianie sali.

Organizatorem wydarzenia był major Tomasz Krajewski (którego znamy z programu TTV „Nasi w mundurach”) wraz z kadetami Oddziału Przygotowania Wojskowego, który prowadzony jest w tym właśnie liceum. To właśnie uczniowie mieli okazję i przyjemność nie tylko uroczyście otworzyć salę ale przede wszystkim odbyć pierwszy trening z mistrzynią. Licealiści, choć swoją wagą i posturą przewyższali mistrzynię walczącą w kategorii słomkowej, szybko przekonali się, że wygrać z nią nie byłoby wcale łatwo, a jej siła i ciosy mogą powalić każdego. Wśród trenujących nie brakowało uczennic, które dokładnie śledziły metody treningowe Karoliny Zaborowskiej.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter