Uczniowie z Miedzynia na spotkaniu z kapitanem reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim [zdjęcia]

Uczniowie SP nr 35 z Miedzynia na spotkaniu z Robertem Lewandowskim / Fot. Nadesłane/SP nr 35 /

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 35 z Bydgoszczy spotkali się w Warszawie z „Lewym”. Przekazali zawodnikowi Barcelony pozdrowienia z Bydgoszczy i statuetkę „Łuczniczki”.

Młodzież z Miedzynia wzięła udział w organizowanym przez sieć „Lidl” konkursie „Szkoła pełna talentów” – i to na tyle skutecznie, że konkurs wygrała. Nagrodą dla zwycięzców było m.in. spotkanie z kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski, zawodnikiem FC Barcelona Robertem Lewandowskim. „Lewy” jest bowiem ambasadorem akcji.

Młodzi bydgoszczanie, wraz z opiekunami i rodzicami, mocno napracowali się, by w konkursie zapunktować. Nie tylko zbierali „Talenciaki”, czyli specjalne kupony które można było przekazać na rzecz szkoły, ale nakręcili również ciekawy film traktujący o nich i o szkole, w której się uczą. Klip można obejrzeć tutaj.

Szkolna społeczność z Miedzynia już wcześniej pokazała, że potrafi się zintegrować wokół wspólnego celu. W zeszłorocznej edycji „Talenciaków” również punktowała, dzięki czemu do szkoły trafił sprzęt do ćwiczeń gimnastycznych, a także cztery laptopy, dwa głośniki bezprzewodowe, niemal 40 gier planszowych, drukarka, zestaw piłek i modułowa pracownia.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter