Nowe rondo Jagiellonów. Zaproszenie na spacer badawczy dla bydgoszczan

Wizualizacja projektu nowego ronda Jagiellonów / Fot. Mat. ZDMiKP

W poniedziałek (8 maja) jest okazja do wymiany doświadczeń i poglądów na temat propozycji przebudowy ronda Jagiellonów. O godz. 16.30 odbędzie się spacer badawczy.

Trwają ciągle społeczne konsultacje związane z przedstawionym projektem kompleksowej przebudowy ronda Jagiellonów, które ma zostać dostosowane dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami, aby było w pełni dostępne. Konsultacje rozpoczęły się 18 kwietnia. Zakończą się 9 maja. Mogą wziąć w nich udział wszyscy mieszkańcy Bydgoszczy. Specjalną ankietę można wypełnić elektronicznie: www.bydgoszcz.pl/rondo Więcej informacji na stronie www.bydgoskiekonsultacje.pl.

W poniedziałek (8 maja) kolejny element konsultacji społecznych, czyli spacer badawczy. Daje on możliwość bezpośredniej diagnozy funkcji przestrzeni i zebrania pomysłów na jej ulepszenie bezpośrednio od uczestników i w oparciu o bezpośrednie doświadczenie przestrzeni. Spacer rozpocznie się o godz. 16.30. Aby się zapisać, należy wysłać wiadomość na adres: konsultacje@um.bydgoszcz.pl.

Udostępnij: Facebook Twitter