Polonia zaprasza kibiców na otwarty trening i do parkingu na spotkanie z żużlowcami

Bydgoski klub organizuje w piątek (19 maja) spotkanie zespołu z kibicami przed niedzielnym meczem z ebebe/PSŻ Poznań. Ceny biletów na to spotkanie obniżono o 20 złotych.

Klub czyni w ten sposób gest wobec kibiców po odwołanym meczu z Wybrzeżem Gdańsk. GKSŻ podała już nowy termin tego pojedynku – odbędzie się 1 czerwca o godz. 18. Zanim jednak żużlowcy Abramczyk Polonii zaczną się ścigać z gdańszczanami, czeka ich w piątek (19 maja) trening, który kibice będą mogli obejrzeć z nowej trybuny (początek o godz. 16), a dwie godziny później klub zaprasza fanów na spotkanie z zespołem do parku maszyn. Zapewnia możliwość wspólnych zdjęć, rozmowy i darmowy grill.

W niedzielę (21 maja) natomiast poloniści mają pojedynek z beniaminkiem I ligi, ebebe PSŻ Poznań. Start do pierwszego biegu o godz. 14. Kluby podały już składy. Oto one:

ebebe PSŻ Poznań: 1. Adrian Gała, 2. Norbert Krakowiak, 3. Oleksandr Łoktajew, 4. Antonio Lindbaeck, 5. Kevin Fajfer, 6. Karol Żupiński, 7. Kacper Teska, 8. Jonas Seifert-Salk

Abramczyk Polonia Bydgoszcz: 9. Kenneth Bjerre, 10. Daniel Jeleniewski, 11. David Bellego, 12. Szymon Szlauderbach, 13. Andreas Lyager, 14. Wiktor Przyjemski, 15. Olivier Buszkiewicz, 16. Benjamin Basso

Ceny biletów na to spotkanie zostały obniżone o 20 zł (Trybuna Główna, Nowa Trybuna, Sektor A, Sektor B). Posiadacze karnetów będą mogli skorzystać z takiej obniżki podczas zakupu biletów na pierwszy mecz fazy play-off.

Ceny biletów na mecz z ebebe PSŻ Poznań

Trybuna Główna – 80 zł
Nowa Trybuna – 40 zł – normalny, 30 zł – ulgowy
Sektor A – 25 zł – normalny, 15 zł – ulgowy
Sektor B – 20 zł – normalny, 10 zł – ulgowy
Sektor Gości – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy

Bilety ulgowe przysługują: kobietom, emerytom, rencistom, młodzieży w wieku 8-16 lat.

Udostępnij: Facebook Twitter