Specjalna edycja Bydgoskiej Karty Miejskiej – na awersie sławni bydgoszczanie

Od 18 grudnia wszyscy chętni będą mogli wymienić swoje Bydgoskie Karty Miejskie na okolicznościowe – z wizerunkiem Mariana Rejewskiego lub Andrzeja Szwalbe.

– Od poniedziałku 18 grudnia będzie można uzyskać limitowaną edycję papierowej Karty Miejskiej z wizerunkiem dwóch znanych i zasłużonych mieszkańców Bydgoszczy. Na rewersach umieszczony został wizerunek Andrzeja Szwalbego oraz Mariana Rejewskiego. Specjalne karty będzie można uzyskać w punkcie ZDMiKP na ulicy Toruńskiej 174a. Warto się pospieszyć gdyż kart pojawi się tylko 1000 sztuk i będą dostępne do wyczerpania zapasów – zachęca Tomasz Okoński, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej w Bydgoszczy.

To nie pierwsza taka gratka dla kolekcjonerów. Wcześniej BKM w wersji limitowanej wydano z wizerunkami Stanisława Lema i Lecha Wałęsy. Wyrobienie pierwszej BKM nie kosztuje nic, zamiennik – w wypadku zagubienia oryginału – kosztuje 10 złotych. Po przyjściu z aktualną kartą, będzie można wszystkie dane (w tym zakodowane na BKM bilety) przenieść na nową kartę.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!Udostępnij: Facebook Twitter