Studniówki 2024 w Bydgoszczy. Maturzyści z III LO pokazali talent taneczny i muzyczny [ZDJĘCIA]

Studniówka III LO w Bydgoszczy / Fot, B.Witkowski/UMB

W piątek (2 lutego) na swojej studniówce bawili się maturzyści z III LO. Wśród gości Hotelu City pojawiły się znane twarze.

215 młodych ludzi i 31 nauczycieli bawiło się na piątkowej studniówce III LO. Wieczór otworzył tradycyjny polonez. Nie był to jednak jedyny artystyczny akcent uroczystości. Maturzyści zaprezentowali swój talent wokalny i muzyczny. W czasie trzech wstawek muzycznych na scenie wybrzmiały utwory: : „To co masz ty” Dawida Podsiadło, „Środa Czwartek” Video, oraz „100 dni do matury”. Reprezentanci każdej maturalnej klasy wspólnie napisali i zaprezentowali autorski wiersz.

Na balu nie zabrakło gościa specjalnego. Była nim wieloletnia dyrektorka szkoły a obecna po, kuratora oświaty, Grażyna Dziedzic. Nikt nie krył wzruszenia, kiedy odbierała kwiaty i podziękowania od swoich byłych podopiecznych.

W gronie nauczycieli którzy gościli na studniówce były też inne rozpoznawalne twarze wśród nich nauczyciel historii Tomasz Izajasz – znany ze swej roli kustosza Muzeum Kanału Bydgoskiego, autor wielu publikacji na temat historii Kanału i nie tylko oraz jego współpracownik z Muzeum i prezes stowarzyszenia Sarmackie Dziedzictwo – Krzysztof Kozłowski a także nauczycielka języka polskiego – Arleta Szatkowska (Stowarzyszenie Teatralne Juvenkracja i Teatr Niebopiekło).

Wyśmienita zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Urywki wspomnień prezentujemy w naszej fotorelacji.

Zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter