Talenciaki z SP 35 w Bydgoszczy. Wygrali konkurs i spotkają się w nagrodę z Robertem Lewandowskim

Fragment klipu, którzy nagrali uczniowie SP 35 / Facebook/SP 35 Bydgoszcz

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 35 na Miedzyniu wygrali w ramach akcji Lidla „Szkoła pełna talentów” udział w spotkaniu z Robertem Lewandowskim. Silna reprezentacja kilku klas jedzie do Warszawy i we wtorek (21 listopada) spotka się z Robertem Lewandowskim.

Najlepszy polski piłkarz, snajper FC Barcelona jest ambasadorem tej akcji. Uczniowie SP 35 przekażą Robertowi Lewandowskiemu bydgoską Łuczniczkę, wraz z pozdrowieniami z naszego miasta. Na spotkanie przybędą z bydgoskimi flagami. Będą także ubrani w koszulki z logo miasta.

Zasłużyli sobie wraz z opiekunami na to niezwykłe spotkanie. Napracowali się, nakręcając zabawny i pełen werwy film ukazujący siebie i szkołę. To jeden z głównych warunków konkursu organizowanego przez sieć Lidl.

W ramach tej akcji klienci sklepów za swoje zakupy otrzymywali Talenciaki, czyli specjalne kupony, które mogli przekazać na rzecz dowolnej, wybranej przez siebie szkoły: podstawowej, branżowej, technikum czy liceum. SP 35 przystąpiła do akcji „Szkoła pełna talentów” już po raz drugi i po raz drugi za zebrane Talenciaki otrzymała sprzęt.

W ub. roku szkoła wymieniła Talenciaki na sprzęt do ćwiczeń gimnastycznych.  W tym – dotychczas zakupiła m.in. cztery laptopy, dwa głośniki bezprzewodowe, niemal 40 gier planszowych, drukarkę, zestaw piłek, modułową pracownię.

Udostępnij: Facebook Twitter