Touroperatorzy już planują wycieczki z bydgoskiego lotniska. Także na majówkę

Zima to najlepszy moment do tego, by zarezerwować wyjazdy na wiosnę i lato. W opcji „first minute” pierwsi touroperatorzy już oferują wycieczki z wylotami z Bydgoszczy.

W przyszłym roku pierwszy lot do tureckiej Antalyi zaplanowano już na 29 kwietnia co oznacza, że chętni na spędzenie majówki w Turcji mogą do niej dolecieć z bydgoskiego lotniska. Wylot organizuje biuro TUI, ale z pewnością nie zostanie jedynym, które będzie miało taka propozycję. Z Bydgoszczy wycieczki organizować zamierza również biuro Coral Travel, Rainbow i Itaka, wkrótce decyzję o sprzedaży wycieczek z wylotami z PLB podejmie kolejny touroperator. Jeśli się zdecyduje, również zaoferuje swoim klientom wycieczki do Turcji.

Port Lotniczy Bydgoszcz zakończył przyjmowanie ankiet od pasażerów. Pytał ich m.in. o kierunki lotów, które najchętniej powitaliby na bydgoskim lotnisku. Opracowywanie ankiet trwa, ale już teraz wiadomo, że nie ma w nich wyraźnego lidera, pomysły ankietowanych były bardzo zróżnicowane. Wyniki ankiet poznamy prawdopodobnie dopiero za dwa tygodnie – w PLB najważniejszą sprawą są obecnie przygotowania do przyjęcia nowej linii lotniczej. Przypomnijmy, od wtorku 13 grudnia Bydgoszcz uzyska kolejne połączenie z lotniskiem Londyn Luton węgierskimi liniami lotniczymi WizzAir. Rejs z Londynu rozpocznie się o godzinie 13.50, w Bydgoszczy samolot wyląduje o 16.00 by pół godziny później wystartować w rejs powrotny i zameldować się w Londynie przed godziną 19.00. Co istotne, według zapowiedzi władz lotniska WizzAir, jeśli chodzi o połączenia z naszego miasta, nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Ważne informacje z Bydgoszczy – zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter