TriMotion. Nietypowe zawody sportowe nad Brdą. Trwają zapisy

Patryk Hołtyn, organizator zawodów TriMotion, płynie kajakiem / Fot. UMB

TKKF Kolejarz Bydgoszcz zaprasza na zawody nad Brdę, które będą nietypowym połączeniem trzech dyscyplin. Impreza odbędzie się w ostatni weekend lipca. Cały czas trwają zapisy.

TriMotion – to nowe zawody na mapie Bydgoszczy, podobne do popularnego triathlonu, ale z jedynym wyjątkiem. Zawodnicy będą konkurować w trzech dyscyplinach: jeździe na rowerze, bieganiu oraz pływaniu… ale na kajaku. Bazą zawodów będzie kemping „Na szlaku Brdy” przy ulicy Biwakowej 8 w Janowie.

W sobotę, 27 lipca odbędą się starty rodzinne na dystansie krótkim i średnim oraz indywidualne:

  • Dystans krótki dla dzieci (roczniki 2018-2014) z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem (rower – 5 km, kajak – 1 km, bieg – 1 km),
  • Dystans średni dla dzieci/młodzieży (roczniki 2013-2008) z rodzicem lub pełnoletnim opiekunem (rower – 5 km, kajak – 1 km, bieg – 2 km),
  • Dystans indywidualny od 16 lat dla dorosłych (niepełnoletni – za zgodą rodzica/opiekuna prawnego) (rower – 10 km, kajak – 2 km, bieg -10 km).

W niedzielę, 28 lipca przeprowadzona będzie rywalizacja na dystansie długim drużyn dwuosobowych od 16 lat (niepełnoletnie – za zgodą rodzica/opiekuna prawnego) (rower – 10 km, kajak – 3 km, bieg – 10 km).

Szykuje się dobra zabawa i emocjonujące zawody. W sobotę po startach zaplanowane jest ognisko i integracja – zachęca do udziału Patryk Hołtyn z TKKF Kolejarza Bydgoszcz, organizator zawodów.

Kajaki na wszystkich dystansach są zapewnione w cenie pakietu. Koszt udziału wynosi od 120 zł za parę, 99 zł za start indywidualnym. Zapisać można się TUTAJ.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter