Trzecia edycja Światowych Dni Jazzu w Bydgoszczy. Koncerty na tarasach Młynów Rothera

Bydgoska scena muzyczna szykuje się na kolejną dawkę jazzowych dźwięków – Światowe Dni Jazzu powracają na tarasy Młynów Rothera na Wyspie Młyńskiej.

To już trzecia edycja tego wydarzenia, które przyciąga rzesze fanów jazzu nie tylko z Bydgoszczy, ale także z całego regionu. We wtorek 30 kwietnia od godz. 18.00 do 21.30, miłośnicy jazzu będą mieli okazję delektować się wyjątkowymi koncertami w malowniczym otoczeniu tarasów Młynów Rothera. Gwiazdą wieczoru będzie znany Wojtek Mazolewski Quintet.

Ponadto scenę rozbudzą także występy duetu Adam Lemańczyk & Szymon Łukowski oraz Sylwester Bugajak Quintet.

– Z wielką radością zapraszamy wszystkich miłośników jazzu na trzecią edycję Światowych Dni Jazzu w Bydgoszczy – mówi Rafał Gorzycki, prezes Fundacji Muzyki Kameralnej Art Mintaka, która jest organizatorem koncertów. – To dla nas prawdziwa przyjemność móc gościć takie zespoły na bydgoskiej scenie. Będzie to niezapomniane muzyczne doświadczenie łączące świetną muzykę, niepowtarzalną atmosferę i wspaniałych ludzi. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie wolny, zapraszamy więc wszystkich entuzjastów jazzu na niezapomnianą muzyczną podróż podczas trzeciej edycji Światowych Dni Jazzu w Bydgoszczy!

W razie niepogody, zapraszamy do wnętrza Młynów, gdzie muzyka nadal będzie grać, a atmosfera nadal będzie niezwykle nastrojowa. Partnerem strategicznym wydarzenia są Młyny Rothera, projekt zaś jest współfinansowany przez Miasto Bydgoszcz.

Zapisz się na newsletter „Bydgoszcz Informuje”!

Udostępnij: Facebook Twitter