Tydzień zniżek w Bydgoszczy i regionie. Trwa poszukiwanie partnerów

Na przełomie września i października odbędzie się akcja Metropolia za pół ceny. Jej celem jest promowanie firm prowadzących działalność na terenie Bydgoszczy i gmin Metropolii Bydgoszcz. Trwa rekrutacja partnerów. Udział w akcji jest darmowy.

W akcji co roku bierze udział ok. 200 firm i instytucji. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 26.09 – 02.10. Organizatorzy informują o naborze partnerów do akcji.

Jakie wymagania trzeba spełnić?

Najważniejszy warunek to zniżka wartości 50 proc. na wybrane produkty lub usługi w dniach udziału punktu w akcji. Promocja musi trwać przynajmniej trzy dni, w okresie od 26 września do 2 października. Każdy z partnerów może również wprowadzić vouchery, które będzie sprzedawał w trakcie trwania akcji i umożliwiał zrealizowanie ich w późniejszym terminie. Ceny nie muszą być obniżone dokładnie o 50 proc., jeśli do akcji zostanie zgłoszona przynajmniej jedna usługa lub produkt w cenie niższej równo o 50 proc. W ramach akcji można proponować też zakupy online oraz opcje na wynos lub dostawy.

Oferty firm uczestniczących w akcji są publikowane na stronie internetowej zapolceny.metropoliabydgoska.pl oraz na fanpage’u akcji „Metropolia za pół ceny”. Do punktów dostarczane są plakaty promujące wydarzenie, które należy powiesić na witrynie lokalu, by informować znajdujące się w pobliżu osoby o uczestnictwie instytucji lub firmy w wydarzeniu.

Darmowa reklama

Ponadto, jeśli regulacje krajowe związane z epidemią koronawirusa całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności w terminie akcji, to partner będzie mógł zrezygnować. Udział w imprezie jest darmowy. Można się zgłaszać do 20 września.

Udostępnij: Facebook Twitter