Ułatwienia dla pasażerów – popularna aplikacja umożliwi zakup biletów komunikacji miejskiej

Kolejna, znana pasażerom komunikacji aplikacja, umożliwi zakup biletów w naszym mieście. Za pośrednictwem mPay kupić można nie tylko bilety jednorazowe, ale również czasowe i okresowe, w tym także dla malucha, studenckie oraz uczniowskie.

Bydgoszcz dołączyła do miast, w których można kupić bilety w aplikacji mPay. Po zainstalowaniu aplikacji wystarczy się zarejestrować i zasilić swoją elektroniczną portmonetkę mPay np. za pomocą przelewu bankowego. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą, co pozwala uniknąć konieczności pamiętania o regularnych zasilaniach konta. 

Zgromadzone w elektroniczne portmonetce środki można oczywiście wykorzystać również w innych celach związanych z przejazdami i parkowaniem.

– Korzystając ze smartfona można płacić za postój samochodów w strefach w blisko 80 miastach i na wielu parkingach prywatnych, opłacać przejazd autostradami, kupować bilety na pociągi PKP Intercity oraz kolei regionalnych, a także bilety komunikacji miejskiej w ponad 100 miastach. W mPay można wybrać także korzystne ubezpieczenie (np. na podróż czy samochodu), zrobić przelew, nadać przesyłkę kurierską, kupić bilety na wiele atrakcji oraz opłacić dostęp do serwisów filmowych i muzycznych – informują przedstawiciele mPay.

Zakup biletu w aplikacji trwa kilka sekund, a transakcji można dokonać o dowolnej porze dnia i nocy. Dzięki zakupom w aplikacji mobilnej unikamy konieczności szukania biletomatu czy punktu sprzedaży oraz stania w kolejce martwiąc się, że pojazd odjedzie.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter