Abramczyk Polonia pozyska kolejnego juniora? Z nim może stać się faworytem do awansu. Znamy ceny biletów i karnetów na 2024 rok

Wywalczył awans do Ekstraligi z Enea Falubazem. Teraz może uczynić to z Abramczyk Polonią / Fot. Maksym Borowiak #377 / Jarosław Miłkowski

Prawdopodobnie to nie koniec budowania składu Abramczyk Polonii. Do zespołu może dołączyć Maksym Borowiak. Ceny karnetów i biletów pozostaną takie same, jak w sezonie 2023.

Kiedy wydawało się, że Abramczyk Polonia zamknęła budowanie składu po transferze Franciszka Karczewskiego, gruchnęła informacja, że bydgoski klub jest bliski pozyskania Maksyma Borowiaka. 18-latek jest wychowankiem Fogo Unii Leszno. W klubie z Wielkopolski zadebiutował w 2022 roku. Więcej okazji do startów miał w Ekstralidze U-24. W tym samym roku został wypożyczony do Enea Falubazu Zielona Góra. Bydgoscy kibice z pewnością zapamiętali go z meczów półfinałowych, kiedy w Zielonej Górze zdobył 7 pkt., a w Bydgoszczy 4+2, pomagając przy awansie do półfinału.

Zostanie w I lidze?

W sezonie 2023 także jeździł z Myszką Miki na plastronie. W 16 meczach osiągnął średnią 1,238 pkt. na bieg. Opuścił kilka meczów przez kontuzję. Z Falubazem awansował do Ekstraligi. W trakcie sezonu mówił, że chciałby zacząć jeździć regularnie w Ekstralidze (ma ważny kontrakt z Fogo Unią Leszno).

Musiałby jednak walczyć o miejsce w składzie m. in. z Damianem Ratajczakiem, Antonim Mencelem czy Hubert Jabłońskim. Możliwe więc, że jeszcze w tym sezonie zdecyduje się na jazdę na poziomie 1. ligi.

W poniedziałek (13 listopada) „Przegląd Sportowy” poinformował, że Abramczyk Polonia jest bliska porozumienia się w sprawie wypożyczenia. Dla bydgoszczan byłoby to duże wzmocnienie. Razem z Franciszkiem Karczewskim stanowiliby jedną z najsilniejszych par młodzieżowych w lidze, co znacznie by zwiększyło szanse „Gryfów” na awans.

Na razie zarówno Abramczyk Polonia, Fogo Unia Leszno, jak i sam zawodnik milczą o ewentualnym wypożyczeniu.

Bilety i karnety na sezon 2024

Bydgoski klub podał już ceny karnetów i biletów na następny sezon. Pozostaną na tym samym poziomie, co w sezonie 2023.

Od poniedziałku (13 listopada) można kupować karnety na sezon 2024. W pierwszej kolejności zakupu będą mogły dokonać osoby, które posiadały karnet w sezonie 2023. Mogą one wybrać swoje miejsce z sezonu 2023 (lub inne, wolne) w promocyjnej – niższej o 10 zł cenie (promocyjna cena dotyczy karnetów na Nową Trybunę, Sektor A i B). Zamknięta sprzedaż potrwa do 30 listopada (23:59). Od 1 grudnia ruszy sprzedaż otwarta.

Ceny karnetów na sezon 2024:
Trybuna Główna
– 600 zł
Trybuna Główna – SUPER VIP (+catering) – 1500 zł
Nowa Trybuna – 340 zł (normalny), 300 zł (ulgowy) / sprzedaż zamknięta: 330 zł i 290 zł
Sektor A – 250 zł (normalny), 200 zł (ulgowy) / sprzedaż zamknięta: 240 zł i 190 zł
Sektor B – 220 zł (normalny), 170 zł (ulgowy) / sprzedaż zamknięta: 210 zł i 160 zł

Zwykłe karnety obowiązują na mecze rundy zasadniczej (siedem domowych spotkań) 1. Ligi Żużlowej. Karnet SUPER VIP obowiązuje także w fazie play-off.

Ceny biletów na sezon 2024 pozostają bez zmian:
Trybuna Główna – 100 zł
Nowa Trybuna – 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy)
Sektor A – 45 zł (normalny), 35 zł (ulgowy)
Sektor B – 40 zł (normalny), 30 zł (ulgowy)

Dzieci do lat 7 wchodzą bezpłatnie (bez gwarancji miejsca).

Klub nie prowadzi sprzedaży karnetów dla osób z niepełnosprawnościami. Tak, jak dotychczas osoby z orzeczeniem będą mogły zakupić bilet w cenie 1 zł przed meczami.

Zamówienia grupowe (pow. 10) należy kierować na biuro@polonia.bydgoszcz.pl.

Karnet na program
Podobnie, jak w poprzednich sezonach, przygotowaliśmy także Karnet na program. Zakupując taki karnet ma się pewność dostępności programu zawodów, a także pozwoli on zaoszczędzić pieniądze. Karnet na program pozwala na odebranie programu na każdy z meczów rundy zasadniczej sezonu 2024. Koszt: 85 zł

Zakupu można dokonać przez internet – na https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl oraz w kasie klubowej czynnej w dni powszednie w godz. 9-16. Wymagany jest numer PESEL.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter