Dzień Kobiet. Zaprasza NFZ. Panie, skorzystajcie z okazji i zadbajcie o zdrowie!

Fot. Pixabay

Bydgoski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia zaprasza do świętowania Dnia Kobiet do końca tygodnia.

8 marca to wyjątkowa data. W tym szczególnym dniu każda kobieta powinna poczuć się wyjątkowa, znaleźć chwilę dla siebie i zadbać o swoje zdrowie. W Dzień Kobiet szczególnie warto przypominać, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna. Okazji do rozmów o zdrowiu kobiet na pewno nie zabraknie, ponieważ Dzień Kobiet w NFZ trwa przez cały tydzień.

Skorzystaj z profilaktycznej oferty NFZ

Od 6 do 10 marca zapraszamy Panie do sali obsługi klientów  Kujawsko-Pomorskiego  Oddziału Wojewódzkiego  Narodowego Funduszu Zdrowia w Bydgoszczy, gdzie przygotowaliśmy specjalną ofertę profilaktyczną.

Każda z Pań:

  • skorzysta z bezpłatnych pomiarów w kiosku profilaktycznym, m.in. składu masy ciała i ciśnienia tętniczego krwi,
  • otrzyma plan żywieniowy dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb,
  • dowie się szczegółów o programach profilaktycznych finansowanych przez NFZ ,
  • nauczy się samobadania piersi ( 8 marca 2023 roku),  
  • zrobi pierwszy krok w kierunku zdrowego stylu życia.

Specjalny dyżur konsultantów infolinii NFZ

Z okazji Dnia Kobiet, 8 marca, Narodowy Fundusz Zdrowia uruchomi  specjalny dyżur konsultantów w ramach ogólnopolskiej infolinii NFZ. Wystarczy, że Panie zadzwonią pod bezpłatny numer – 800 190 590 – i zyskają komplet praktycznych informacji o badaniach profilaktycznych dla kobiet.

Konsultanci podpowiedzą również, gdzie takie badania można wykonać.

Dzień Kobiet to doskonała okazja do zrobienia mammografii. Panie w wieku 50-69 lat, które nie miały wykonanej mammografii w ciągu ostatnich dwóch lat, mogą skorzystać z bezpłatnego badania na NFZ.

Środa z Profilaktyką – 8 marca 2023 roku

Od kilku lat każda środa to dzień edukacji w NFZ. Każda środa to inny, ważny aspekt naszego zdrowia. Temat najbliższej Środy z Profilaktyką to : Zdrowie Kobiety – opieka ginekologiczna, pierwsza wizyta u ginekologa. Serdecznie zapraszamy do siedziby NFZ w Bydgoszczy, przy ul. Łomżyńskiej 33  na spotkanie z przedstawicielami Zespołu Profilaktyki i Promocji Zdrowia Centrum Onkologii w Bydgoszczy oraz bydgoskimi Amazonkami.  

Udostępnij: Facebook Twitter