Eko Aktywna niedziela w parku nad Starym Kanałem Bydgoskim

28 maja miasto zaprasza na rodzinną imprezę dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu, rowerowych wyzwań i ekologicznych przygód. Będzie można zgłosić swoje pomysły do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego.

Na uczestników będzie czekać także stoisko Rowerowej Stolicy Polski. Nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych rowerzystów. W programie m.in. gra miejska i quizy rowerowe z nagrodami. Będzie też można dokonać bezpłatnego przeglądu roweru w mobilnym serwisie rowerowym. Do zdobycia są także koszulki Rowerowej Stolicy Polski. Konkurs-niespodziankę trzeba śledzić na facebookowych profilach Aktywnej Bydgoszczy.

Podczas Eko Aktywnej niedzieli warto wziąć udział w rodzinnej grze terenowej organizowanej przez Czystą Bydgoszcz. Każdy uczestnik otrzyma ekologiczny gadżet i słodki upominek.

28 maja nie zabraknie również atrakcji dla najmniejszych dzieci, które do zabawy na placu przy V śluzie zaproszą animatorzy. Eko Aktywna niedziela nad Kanałem Bydgoskim będzie również okazją do zgłaszania projektów do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Termin mija 6 czerwca o godz. 12. Można je także zgłaszać on line. Formularz – TUTAJ.

28 maja nie zabraknie również atrakcji dla najmniejszych dzieci, które do zabawy na placu przy V śluzie zaproszą animatorzy. Eko Aktywna niedziela nad Kanałem Bydgoskim rozpocznie się w Parku nad Starym Kanałem (na wysokości Czarnej Drogi) 28 maja o godzinie 11. Planowane zakończenie o godzinie 16.

Zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter