Hala Targowa w Bydgoszczy. Są nowości – od października będzie tu można zajrzeć na filmowe seanse

Na poziomie minus 1 Hali Targowej w Bydgoszczy rozpocznie działalność kino. Dla gości hali wejścia będą bezpłatne.

Ostatnie dwa wolne boksy w food hallu przy ul. Magdzińskiego zostały już wynajęte, a wkrótce swoje menu zaprezentują tam dwa nowe gastronomiczne koncepty.

Jeden z nich to Cheeky Chicken, czyli oparte na koreańskiej recepturze, azjatyckich dodatkach, sosach i autorskich marynatach kurczaki. Drugi to Silk&Spicy serwujący kuchnię tajską. Poprowadzi go duet wietnamsko-polski, specjalizujących się w kuchni azjatyckiej. Trwa wyposażanie boksów i ostatnie przymiarki do ich uruchomienia – zapowiada Ewa Pierucka, menadżerka Hali Targowej w Bydgoszczy.

Jak twierdzi Ewa Pierucka, firmy działające w hali są zadowolone z obrotów, choć otwarcie było imponujące, gości w hali było wielu, więc i pracy sporo. – Po wielkiej fali zainteresowania jest nieco spokojniej. Część osób nadal przychodzi, by sprawdzić, jak prezentuje się wnętrze hali. Zwłaszcza ludzie starsi są zainteresowani zmianami w samym budynku, dopytują też, czy można tu nadal kupować odzież – mówi Ewa Pierucka.

Oferta gastronomiczna ciągle się zmienia i zmieniać się będzie. Ofertę korygują same restauracje, część menu będzie też sezonowa. Ciekawostką będzie menu przygotowane specjalnie na zbliżający się teatralny Festiwal Prapremier. – Tematem festiwalu ma być „Pole walki”, szykujemy autorskie dania związane z tym wydarzeniem – deklaruje Ewa Pierucka.

Hala chce też przyciągnąć studentów, którzy już zjeżdżają do Bydgoszczy przed rozpoczynającym się wkrótce rokiem akademickim. Specjalnie dla żaków przygotowano aplikację, która zapewni im zniżki na wybrane pozycje w menu, a także w barze. Co tydzień będą pojawiać się w niej nowe kupony – start zaplanowano na 1 października.

Ciekawą ofertą będzie kino, które również w październiku uruchomimy na poziomie – 1. Na gości hali czekać będą tam leżaki. Na początku zaproponujemy foodie movie, filmy związane z kulinariami. W planach mamy jednak również tematyczne dni związane z komediami i horrorami – mówi Ewa Pierucka.

Najwięcej klientów wpada do hali, gdy odbywają się w niej jakieś wydarzenia. Stąd naciski na organizację różnego rodzaju eventów. Na stałe do „repertuaru” hali ma wejść lubiany w Bydgoszczy pub quiz, w czasie którego będzie można pochwalić się – solo lub w zespole – swoją wiedzą.

– Niedziele z kolei to dla nas dni rodzinne, najwięcej propozycji przygotowujemy wtedy dla najmłodszych, w określonych godzinach o zabawę dbać będą animatorzy – informuje menadżerka hali.

Weekendowy „rozkład jazdy” w Hali Targowej.

Piątek – Latino Vibe z DJ Awraa – to będzie gorący wieczór pełen latynoskiego klimatu! DJ Awraa zagra najlepsze rytmy, które porwą Was na parkiet.

Sobota – klubowo do bansowania – sobota to noc, w której świętujemy w klubowym stylu!

Niedziela – coś dla dzieci i dorosłych, przygotowano atrakcje dla najmłodszych, w tym „Filcowe Koguty” – tworzenie kreatywnych filcowych dzieł oraz wieczorny „Drużynowy Quiz” z pytaniami z wiedzy ogólnej.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter