Nestorzy i seniorzy będą walczyć przy brydżowym stoliku. Dworcowa 3 zaprasza

Turnieje będą się odbywać w Centrum Seniorów Dworcowa 3 / Fot. S. Makowski/UMB

Osiem turniejów wyłoni najlepszych brydżystów wśród bydgoskich seniorów. Rywalizację organizuje Stowarzyszenie Brydża Sportowego „Nestorzy i Seniorzy”.

To jedna z wielu imprez organizowanych dla starszych bydgoszczanek i bydgoszczan w Centrum Seniorów Dworcowa 3. Znaleźli się także chętni do gry w brydża. – Szybko zebrała się wśród seniorów grupa miłośników brydża sportowego, który grają w Centrum Dworcowa 3 – mówi Zbigniew Jędrkiewicz ze Stowarzyszenia Brydża Sportowego „Nestorzy i Seniorzy”, które prowadzi zajęcia i gry. – Przychodzą panie i panowie w różnym wieku, od kilku do kilkunastu osób – opowiada o seniorach-brydżystach.

Wspólne brydżowe spotkania rozpoczęły się na początku roku. Teraz brydżowe stowarzyszenie „Nestorzy i Seniorzy” zarejestrowane w Kujawsko-Pomorskim Związku Brydża Sportowego zaprasza do rywalizacji w cyklu siedmiu turniejów pod patronatem honorowym prezydenta Bydgoszczy Rafała Bruskiego. Pierwszy z nich w sobotę (29 czerwca). Kolejne zaplanowano na 13 lipca, 27 lipca, 17 sierpnia, 28 września, 5 października, 12 października i 23 listopada. Turnieje trwają w godz. 10-14 w Centrum Seniorów Dworcowa 3. Mogą w nich uczestniczyć zawodnicy zrzeszeni i niezrzeszeni w PZBS.

Udostępnij: Facebook Twitter