Za nami szósta edycja projektu „Aktywni razem – wolni od uzależnień”, największego w Polsce takiego przedsięwzięcia profilaktycznego organizowanego przez jednostki samorządowe. Podsumowanie odbyło się na uroczystej gali w kinie Orzeł Miejskiego Centrum Kultury.