Rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski w naszym mieście rozpoczęła się od nocnego przejazdu po ulicach Bydgoszczy. Mieszkańcy znów się mobilizują, aby przejechać jak największą liczbę kilometrów na jednośladzie lub spędzić wspólnie czas z najbliższymi podczas rowerowych przejażdżek.
Bydgoszczanie rozpoczęli trening przed rywalizacją o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Pojechali do malowniczej wsi Brzózki pod Szubinem. Przygotowania potrwają do 24 maja. Tydzień później ruszy czerwcowe wyzwanie.