Z bydgoskiego lotniska częściej polecimy do Wielkiej Brytanii. Zmiany w siatce połączeń

Samolot Ryanair w Porcie Lotniczym Bydgoszcz / Fot. B. Witkowski / UMB

Irlandzki niskokosztowy przewoźnik, linia Ryanair, zwiększy liczbę połączeń realizowanych z bydgoskiego lotniska do Wielkiej Brytanii.

Zmiany dotyczą zimowej siatki połączeń z drugim pod względem liczby ludności miastem w Wielkiej Brytanii – Birmingham. Do 27 października loty z Bydgoszczy do Birmingham realizowane będą w czwartki i niedziele, od 28 października przybędą dwie nowe rotacje – loty odbywać się będą w poniedziałki, środy, soboty i niedziele. Bilety na jesienne loty (w jedną stronę, w najtańszej taryfie) można kupić od 120 złotych.

Obecnie z bydgoskiego lotniska, połączeniami rejsowymi, dostaniemy się na dwa podlondyńskie lotniska (Luton i Stansted), dolecimy również do Bristolu i Birmingham – wszystkie te rejsy realizowane są przez linię Ryanair. Do Warszawy i Krakowa polecimy z LOT-em, a na lotnisko Luton loty realizuje również WizzAir. Z Bydgoszczy wylatuje również kilka samolotów na liniach czarterowych, z których korzystają klienci biur podróży odlatujący na wakacje m.in. do Turcji i Grecji.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter