Od czerwca bezpośrednie połączenia Bydgoszczy z Budapesztem. Trasa dla lubiących długie podróże

Autokarem Flixbusa dojedziemy do trzech europejskich stolic – Berlina, Pragi, a od czerwca do Budapesztu / Fot. Mat. prasowe Flixbus /

Bydgoszcz zyska kolejne autokarowe połączenie z europejską stolicą. Do Berlina i Pragi od czerwca dołączy Budapeszt.

Od środy 7 czerwca dojedziemy z Bydgoszczy, bez przesiadek, do kolejnej europejskiej stolicy. Przewozy do Budapesztu zaproponuje lider na europejskim rynku autokarowym, Flixbus. Oczywiście, już teraz można dostać się na pokładzie zielonych autokarów do stolicy Węgier, ale podróż wymaga przesiadki i zajmuje więcej czasu. Od czerwca będzie można wsiąść na bydgoskim dworcu PKS w autokar (odjazd o godzinie 18.30), by nad ranem, planowo o 8.31, zameldować się na przystanku Budapeszt Nepliget. Po drodze autokar będzie miał przystanek w Gnieźnie, Poznaniu, Wrocławiu, Kłodzku, Brnie i Bratysławie. Najtańsze bilety (w jedną stronę) kosztować będą od około 120 złotych.

Do Berlina (trzy przystanki – Berlin lotnisko, Berlin Sudkreuz i Berlin ZOB) autokar bez przesiadek jeździ raz dziennie, ceny zaczynają się od 90 złotych w jedną stronę. Podróż zajmuje 6 godzin. Z kolei z Bydgoszczy do czeskiej Pragi autokarem można dostać się w niecałe 10 godzin. Ceny biletów na bezpośrednie połączenie z dworcem Praga Florenc zaczynają się od 95 złotych. Autokary Flixbusa obsługują również wiele połączeń krajowych z naszego miasta – dojedziemy nimi m.in. do Gdańska, Szczecina, Krakowa, Zakopanego, Warszawy, Modlina czy Katowic.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter