WOŚP w Bydgoszczy. Filmowe fanty od MCK czekają na nowych właścicieli

Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Na aukcjach internetowych można wylicytować plakaty z autografami, książkę z podpisem reżysera i spot wyświetlony w kinie Orzeł.

W niedzielę, 29 stycznia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra już po raz 31. Tego dnia na ulice polskich miast wyjdą wolontariusze, odbędą się licytacje i koncerty. Z roku na rok coraz większą popularnością cieszą się internetowe aukcje charytatywnych fantów na Allegro. Nie inaczej jest w Bydgoszczy.

WOŚP Bydgoszcz. Kto da więcej?

Na internetowej aukcji bydgoskiego WOŚP trwają licytacje. Pomimo że swoje oferty można składać jeszcze przez 24 dni, zacięta walka trwa. Zainteresowaniem cieszą się w szczególności trzy oferty. Najwyższą cenę osiągnął apartament w Chorwacji dla 6 osób – 1650 zł. 10 osób licytuje szkolenie pod okiem profesjonalnego fotografa. Najwyższa oferta wynosi 661 zł. 500 zł licytujący chce przeznaczyć na kolację z Jackiem Góralskim i koszulkę.

Na charytatywną aukcję bydgoskiego WOŚP, swoje niespodzianki wystawiło Miejskie Centrum Kultury. Do wyboru m.in. plakat filmu „Silent Twins” z autografem – https://allegro.pl/oferta/plakat-filmu-silent-twins-z-autografem-13072451351. Jego cena na ten moment wynosi 170 zł 20 gr. Nieco mniejszą ofertę w kwocie 154 zł 50 gr składają osoby licytujące kolejny fant od Emceku. To książka „Wieloryb z Lorino – zapiski z końca świata” ze specjalną dedykacją Macieja Cuske. Fani twórczości Jerzego Skolimowskiego, mogą wylicytować Magazyn Filmowy 10/2016 z autografem. Złożony został on podczas wizyty artysty na Festiwalu Przeźrocza 2022. Dzięki licytacji na Allegro, można wypromować swój talent, biznes lub…po prostu siebie! To wszystko za sprawą wyjątkowej emcekowej oferty – Miesiąc wyświetlania Twojego spotu przed seansem w kinie Orzeł. Spot będzie miał szczególny wydźwięk – będzie wyświetlany w kinie studyjnym bez reklam. Licytuj: https://allegro.pl/oferta/miesiac-wyswietlania-spotu-w-kinie-orzel-13072571506

Plakat filmu Silent Twins/screen Allegro

Miejskie Centrum Kultury gra z WOŚP także w czasie wielkiego finału. W niedzielę, 29 stycznia od 12 można odwiedzić Kino Orzeł. Biletem wstępu będzie tego dnia datek wrzucony do puszki WOŚP.

Co zobaczymy?

godz. 12: #bajkizpolski czyli dobrze znany cykl spotkań dla najmłodszych widzów, w ramach którego wyświetlane są najciekawsze filmy i seriale animowane wyprodukowane w ostatnim czasie w Polsce właśnie z myślą o maluchach. Tym razem na ekranie zagości zima i zabawa na śniegu, w tym przygody Żubra Pompika, Mami Fatale i leśnych bohaterów „Przytul mnie”.

godz. 13.15: „Johnny” – film w reżyserii Daniela Jaroszka opowiadający o ks. Janie Kaczkowskim oraz jego podopiecznym, Patryku Galewskim gwarantują wzruszenie.

Można wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy zasilając e-skarbonkę Miejskiego Centrum Kultury.

Finał WOŚP odbywa się pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Bądź na bieżąco – zapisz się do naszego newslettera!

Udostępnij: Facebook Twitter