Nowa siłownia w Fordonie. Będzie wyjątkowa strefa nawodnienia oraz 200 maszyn do ćwiczeń

W Fordonie otwiera się siłownia CityFit Blue. Goście będą mogli korzystać z siedmiu stref funkcyjnych, na przestrzeni 1000 metrów kwadratowych. Specjalnie na potrzeby klubu wykonano remont i wzmocniono podłogę.

Siłownia mieści się w Galerii Fordon przy ul. Skarżyńskiego 10. Miała być otwarta już w grudniu 2022 roku jednak prace budowlane przedłużyły się, trzeba było m.in. wzmocnić podłogę na pierwszym piętrze, gdzie działać będzie klub.

Oficjalne otwarcie zaplanowano na środę, 15 marca, na godzinę 18.00. Pierwsze sto osób, które przyjdzie na siłownie otrzyma specjalnie przygotowane gadżety. Przy zakupie 6-miesięcznej wejściówki, za pierwszy miesiąc zapłacimy 39,95 zł. Za następne 129,95 zł. Będzie czynny codziennie, również we wszystkie niedziele i święta. Od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-23:00, natomiast w weekendy między 8:00 a 20:00.

Pomieszczenie klubowe zajmą 1000 metrów kwadratowych. Znajdzie się w nim siedem stref funkcyjnych, w których dostępne będzie 200 maszyn. Klubowicze skorzystają z trzygodzinnego, darmowego parkingu. W strefie relaksu goście będą mogli podgrzać swój posiłek.

Darmowa woda na każdy trening

– Nasze designerskie wnętrze mieści aż siedem stref, które pozwolą ci wykonać swój trening w komfortowych warunkach, a także zrelaksować się, zjeść posiłek, naładować telefon czy przygotować się do spotkań i dalszych aktywności, które czekają cię później. Poza tym otrzymasz darmową wodę na każdy trening, zajęcia grupowe w cenie karnetu, dopasowane plany dietetyczne i treningowe(…). Dodatkową atrakcją dla naszych klubowiczów jest dostępna wyłącznie w wersji Blue wyjątkowa Strefa Nawodnienia, w której skomponujesz dopasowany do swoich potrzeb napój izotoniczny – informuje na swojej stronie internetowej CityFit.

Kolejny CityFit w Bydgoszczy

To nie będzie pierwsza siłownia polskiej sieci w naszym mieście. Od 2017 roku w Centrum Handlowym Rondo przy ul. Kruszwickiej otwarty jest całodobowy klub CityFit. Dlaczego siłownia w Fordonie nie będzie czynna całą dobę? – dopytują czytelnicy. Obiekt ten będzie należał do grypy CityFit Blue, który nie zakłada całodobowej pracy. Pierwszy taki klub otwarto w Puławach. – To nowy format klubów – o mniejszej powierzchni, zoptymalizowanym pod inne demograficznie miejscowości. Jest to również przykład oferty dla osób zainteresowanych współpracą franczyzową z naszą siecią i otwarciem klubu pod szyldem CityFit Blue – mówi Łukasz Gądek, członek zarządu CityFit.

Z oferty klubu będą mogli korzystać także użytkownicy programów sportowych MultiSport, Medicover Sport, PZU Sport i Fit Profit. Aktualnie sieć liczy aż 24 kluby w całej Polsce i liczba ta rośnie.

Galeria Fordon to czterokondygnacyjny obiekt, który powstał w 2008 roku. Oprócz siłowni są w nim jeszcze: Rossmann, Pepco, Play, PZU, PKO, Inmedio, Jysk, Sinsay, Verona, KiK.

Zapisz się do newslettera Bydgoszcz Informuje!

Udostępnij: Facebook Twitter